İnsan Kaynakları

INVENTORY MANAGEMENT stok sayım olarak bizim için başarının ilk anahtarı "insan" dır. Ulaştığımız bu başarıda hiç kuşkusuz çalışanlarımızın büyük payı var.

INVENTORY MANAGEMENT Stok Sayım'ın sahip olduğu insan kaynağının, şirket vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla insan kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, şirketimizin faaliyet gösterdiği iş alanlarında sınıfının en iyisi olan ekipleri kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Inventory Management Stok Denetim ve Danışmanlık | İnsan Kaynaklari

Bir işveren olarak INVENTORY MANAGEMENT, size en uygun iş fırsatlarıyla buluşmanızı sağlar.

INVENTORY MANAGEMENT olarak takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve sorumluluk bilinci yüksek, yeniliklere ve öğrenmeye açık, sonuç odaklı bireylerle çalışıp, kurumun ortak değerlerini geliştirmeyi, ve karşılıklı uyum içerisinde bu süreci sürdürerek hem birey hem de kurum için verimliliği arttırmayı hedeflemektedir.

Yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak iş başvurularınızı info@inventory.com.tr adresine "İş Başvurusu" başlıklı olarak özgeçmişiniz ile gönderebilir yada başvuru formunu doldurarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.